Четверг, 09.05.2024, 03:06

«  Март 2017  »

Головна » 2017 » Март » 16

16 березня в ПНПУ ім. В.Г. Короленка відбулося міське свято зустрічі птахів, команда учнів Полтавської гімназії №32 разом з вчителем біології Степаненко Т. М. Прийняли участь у святі. Учень 7-Ф класу Шовковий Всеволод зайняв іі місце у конкурсі на кращу штучну годівлю. Вітаємо переможця!

Просмотров: 309 | Добавил: Zerges | Дата: 16.03.2017 | Комментарии (0)

16 березня в ПНПУ ім. В.Г. Короленка відбулося міське свято зустрічі птахів, команда учнів Полтавської гімназії №32 разом з вчителем біології Степаненко Т. М. прийняли участь у святі. Учень 7-Ф класу Шовковий Всеволод зайняв ІІ місце у конкурсі на кращу штучну годівлю. Вітаємо переможця!

Категория: Новини школи | Просмотров: 371 | Добавил: Zerges | Дата: 16.03.2017 | Комментарии (0)

16 березня в ПНПУ ім. В.Г. Короленка відбулося міське свято зустрічі птахів , команда учнів Полтавської гімназії №32 разом з вчителем біології Степаненко Т. М. Прийняли участь у святі. Учень 7-Ф класу Шовковий Всеволод зайняв ІІ місце у конкурсі на кращу штучну годівлю. Вітаємо переможця!

Просмотров: 431 | Добавил: Zerges | Дата: 16.03.2017 | Комментарии (0)

14 березня 2017 року Україна вперше відзначала День добровольця. Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників. У межах патріотичного виховання школярів для учнів 6-І класу 16 березня 2017 року було проведено зустріч із добровольцями. Колишній боєць батальйону «Січ», комбатант «Легіону Свободи» Контарчук Владислав та колишній боєць батальйону «Айдар», депутат міської ради від ВО «Свобода», комбатант «Легіону Свободи» Синяговський Тарас розповіли дітям про свій життєвий шлях і досвід, який вони отримали перебуваючи в зоні АТО. Вони залюбки відповідали на запитання дітей, і на останок Тарас Синяговський дав учням таку настанову: «В Україні існує багато фронтів: військовий, політичний та освітній. Ви зараз воїни освітнього фронту. І я закликаю вас добре навчатися, щоб нашій рідній Полтаві не довелося повторити долю Донбасу, що через своє невігластво став жертвою російської пропаганди». Усі учасники зустрічі отримали масу позитивних емоцій.

... Читать дальше »

Категория: Новини школи | Просмотров: 366 | Добавил: Zerges | Дата: 16.03.2017 | Комментарии (0)

Тараса Григоровича Шевченка усі добре знають як великого українського поета, художника і мислителя, але мало кому відомо, що він здійснив значний внесок у дослідженні археологічної спадщини Полтавщини. Саме з такою лекцією на тему «Археологічні студії Шевченка на Полтавщині» для учнів 10-І класу Комунального закладу «Полтавська гімназія №32 Полтавської міської ради Полтавської області» виступив молодший науковий співробітник науково-дослідного відділу археології Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського - Рижков Руслан Павлович. Діти відкрили для себе, що одним з археологічних об’єктів, що привертали увагу Кобзаря, були кургани, про які він згадує в таких своїх творах як: «Гайдамаки», «За байраком байрак», «Розрита могила». Крім того учні познайомилися з його малюнками, на яких він зобразив рештки козацьких укріплень у Решетилівці, оборонних споруд полкової фортеці в Полтаві. Ось, так завдяки цікавій лекції гімназисти отримали можливість відкрити нові грані Великого Кобзаря.

... Читать дальше »

Категория: Новини школи | Просмотров: 329 | Добавил: Zerges | Дата: 16.03.2017 | Комментарии (0)

Що більш за все полюбляють діти? Звичайно ж, солодощі, а особливо шоколад і цукерки! А про те, яким буває шоколад, як він приходить до нас, з чого виготовляють шоколадні цукерки, і чим вони відрізняються між собою…Про це та інше дізналися учні 4-В класу разом з класним керівником Кириченко І.М. під час екскурсії та майстер-класу 15 березня у Львівській майстерні шоколаду. Діти власноруч виготовляли авторські цукерки, за що отримали сертифікат майстра шоколадної фабрики.

Категория: Новини школи | Просмотров: 385 | Добавил: Zerges | Дата: 16.03.2017 | Комментарии (0)