Понеділок, 21.05.2018, 06:17
Вітаю Вас Гість | RSS

Полтавська гімназія №32

Меню сайту
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Гурткова робота

В Полтавській гімназії № 32 працюють такі гуртки:

Бюджетні (Тел.66-60-29)

                                   

   Військово-історичний музей  

   ПН., Cр.: 14:35-16:05;

  керівник: Касьян В.В. музей к.38                                                                                                   

                   

 

                                                                                                                                       

                                                                                                                                   «Сокіл»

                                                                                                      ВТ. 14:35-16:05; СР. 16:10-17:40 

                                                                                                               керівник: Касьян В.В., к.41

 

                             

       

            Захисник Батьківщини

         ПН. 16:10-17:40, ВТ. 14:35-16:05 спорт зал, каб. 41

            керівник: Касьян В.В.

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                             

  Хорова студія 

ВТ., ПТ. 14:35-15:35  каб. музики

 Вокальний ансамбль "Асоль"

ПН., СР. 15:30-16:30 каб. музики 

                                    керівник: Орєхова М.І.

 

Арт майстерня

ПН. 15:40-16:40, майстерня

керівник: Юрченко Н.П.

                                   

   

                                                                                                                               Театральний гурток

ВТ. 14:30-16:30 каб. 16

керівник: Черкаська Л.В.    

Польська мова

СР., ЧТ. 15:00-17:00 каб. 21

керівник: Болотнікова А.П.

 

 

                                                                                   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Гурток "Умілі руки" 

                                                                                        ПН.-ПТ. 15:30-17:00

                                                                                      керівник: Юшко Т.О.

 

 

 

   

     Гурток "Пізнайко"

     ПН.-ПТ. 15:30-17:00

  керівник: Ярошенко Д.П.

 

 

 

 

 

 

На громадських засадах (Тел.66-60-29)

          

 

 

  Гурток французької мови

Чт. 14:45 - 15:45, к.47

  Керівник Баннікова І.С.         

 

 

 

 

 

Гурток юних інспекторів руху

І, ІІІ ЧТ. 14:35-16:00, актова зала

керівник: Громеко Н.І.

 

 

 

 Гурток "Рятувальники"

І, ІІІ ЧТ.. 15:00-16:00, к. 6

керівник: Турченко  Н.Ю.

 

 

                                                                                                                                                         

Юні математики

І-й ВТ. 12:50-13:35, к. 10

керівник: Кириченко І.М.

 

 

 

Краєзнавство

Ср. 12:50-13:50 Пт. 12:50 - 13:50, Бібліотека №7

керівник: Осаулко О.В.

 

 

 

 

 

 

За батьківські кошти

 

 

 

Секція таеквондо

Пн., ср., пт. 16:30-20:00, спортзал 1 поверх

керівник: Михайлик О.М.

 

 

 

 

 

 

 

Арт-студія "Художник"

Пн., ср., пт 13:30-18:30, к. 47

керівник: Бернадський Ю.Б.

 

 

 

 

 

Англійська мова

СР., ПТ. 13:30-14:30, 14:40-15:40, 15:50-16:50.

керівник: Орловська Д.М.

Від інших установ, які діють на базі навчального закладу

 

 

 

Плаванння

Пн., пт. 13:15-17:00, басейн

керівник Таган Д.О.

 

 

 

 

 

 

Вільна боротьба 

Пн-Пт 15:00-18:00

Сб. 10:00-13:50

Спортзал 2 поверх

керівник: Макаренко Ю.С.

 

 

 

"Туристи-краєзнавці"

ПН. ВТ. 17:00-19:00, СБ. 9:00-11:00, каб. №7

керівник: Степанова О.М.

 

 

 

 

 

 

Спортивне орієнтування

ПН., ЧТ. 14:35-16:35, СБ. 9:00-11:00, спорт зал.

Іванов Ю.В.