Середа, 19.06.2019, 19:52

«  Червень 2019  »

Головна » Новини школи
1 2 3 ... 214 215 »

Швидко промайнув веселий і яскравий час відпочинку у пришкільному таборі «Світанок». Життя дітей тут було цікавим і змістовним. Кожен день був насичений новими подіями, враженнями, почуттями. Діти потоваришували, дізналися багато цікавого та повчального, підвищили рівень знань з англійської мови, розкрили свої таланти.

Роботу табору завершено, але ми не прощаємося, а говоримо: «До нових зустрічей наступного літа!»

Категория: Новини школи | Просмотров: 0 | Добавил: Zerges | Дата: 14.06.2019 | Комментарии (0)

Дорогі випускники – дев’ятикласники, педагоги, батьки!

Щиро вітаю вас із закінченням основної школи! Дев’ять років у школі – це шлях від перших літер у букварі до пізнання законів життя, всього того, що надбало людство за довгий період свого розвитку. Вам вдалося подолати труднощі перших років навчання, засвоїти мудрість шкільної науки. Вітаючи вас із успішним закінченням 9 класу та з отриманням дуже важливого документа у вашому житті – свідоцтва про базову освіту, впевнений, що знання, набуті в школі за роки навчання, стануть для вас основою для вибору подальшого життєвого шляху.

Категория: Новини школи | Просмотров: 7 | Добавил: Zerges | Дата: 10.06.2019 | Комментарии (0)

Вихованці пришкільного табору вдало продовжують свій відпочинок. Сьогодні вони побували на екскурсії у дитячо-юнацькому клубі «Товариш». Усі діти не тільки змістовно провели свій вільний час, а і змогли продемонструвати свої здібності і таланти, залучитись до здорового способу життя. Захід пройшов у невимушеній атмосфері літнього сонячного дня, яскравих барвах літа, позитивних емоціях і веселкових усмішках дітей.

Категория: Новини школи | Просмотров: 6 | Добавил: Zerges | Дата: 06.06.2019 | Комментарии (0)

Квест – улюблена гра вихованців пришкільного табору «Світанок». Сьогодні до нас прибули «Пірати Карибського моря». До своєї команди вони запросили тільки сміливих та відважних для виконання найскладніших завдань: переправа по канату над уявним урвищем, пересування по тунелю, пошук частини пазлів із пошкодженої карти острова. Скарб знайдено! Вибух адреналіну і заряд позитивних емоцій забезпечено!

Категория: Новини школи | Просмотров: 9 | Добавил: Zerges | Дата: 05.06.2019 | Комментарии (0)

Яскравими та неймовірно красивими малюнками прикрасили подвір’я школи вихованці пришкільного табору «Світанок» Діти захоплено вимальовували крейдою свої оригінальні фантазії на тему: «Моя країна – Україна». Приємно відзначити, що всі роботи виявилися різноплановими, яскравими, несподіваними. Це був справжній феєрверк дитячої творчості. Юні художники продемонстрували свою надзвичайну уяву та неабиякий художній талант. Та головним результатом заходу були дитячі посмішки та хороший настрій усіх присутніх.

Категория: Новини школи | Просмотров: 7 | Добавил: Zerges | Дата: 04.06.2019 | Комментарии (0)