Середа, 19.12.2018, 06:14
Вітаю Вас Гість | RSS

Полтавська гімназія №32

Меню сайту
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаємо з перемогами

Вітаємо переможців І етапу захисту науково-дослідницьких роботі МАН 2018-2019 (міський етап):

- секція історія України

Нелюба Тетяна – 1 місце (Устінова І.О.)

- секція історичне краєзнавство

Саєнко Діана – 1 місце (Фесенко К.Ф.)

- секція філософія

Кібкало Вікторія – 1 місце (Степанова О.М.)

- секція журналістика

Гизила Марія – 1 місце (Жовта Н.О.)

- секція мистецтвознавство

Петрова Анна – 2 місце (Дінець О.О.)

- секція зарубіжна література

Коробко Артем – 2 місце (Черкаська Л.В.)

- секція фольклористика

Романова Дар’я – 3 місце (Іванова І.М.)

- секція англійська мова

Сонник Софія – 3 місце (Лукашук Н.О.)

- секція біологія людини

Накисько Максим – 3 місце (Степаненко Т.М.)

- секція екологія

Грицай Вероніка – 2 місце (Порубай О.М.)

- секція прикладна математика

Грабар Олександр – 1 місце (Семененко Н.М.)

Горбенко Богдан – 3 місце (Мірошніченко Н.І.)

- секція аєрофізика та космічні дослідження

Гавриленко Антон – 3 місце (Маник С.С.)

- секція екологічно-безпечні технології та ресурсозбереження

Кузнецов Ілля – 1 місце (Поляков С.В.)

- секція технології програмування

Грабар Олександр – 2 місце (Назаренко Д.В.)

Кузнецов Ілля – 2 місце (Глуховець О.В.)

- секція мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

Єрохін Вячеслав – 3 місце (Маник С.С.)

Вітаємо переможців ІІ етапу предметних олімпіад 2018-2019 р. (міський етап)

Історія

Лихопій Олександра – 2 місце (Фесенко К.Ф.)

Логвиновська Марія – 1 місце (Фесенко К.Ф.)

Інформаційні технології

Суліма Юрій – 2 місце (Маник С.С.)

Економіка

Прийдак Микита – 2 місце (Устінова І.О.)

Гайдай Максим – 1 місце (Устінова І.О.)

Коробко Артем – 3 місце; (Устінова І.О.)

Трудове навчання

Мельніченко Назарій – 2 місце (Поляков С.В.)

Інформатика

Грабар Олександр – 3 місце (Назаренко Д.В.)

Українська мова та література

Гизила Марія – 2 місце (Жовта Н.О.)

Шкробітько Софія – 3 місце (Піляй С.П.)

Біологія

Цібезова Аріна – 3 місце (Даниленко Н.В)

Дзюбан Анна – 3 місце (Даниленко Н.В.)

Крайній Костянтин – 2 місце (Даниленко Н.В.)

Астрономія

Гавриленко Антон – 1 місце (Маник С.С.)

Математика

Мартиненко Владислав – 1 місце (Семененко Н.М.)

Грабар Олександр – 1 місце (Семененко Н.М.)

Журавель Дарина – 1 місце (Семененко Н.М.)

Петраш Валерія – 2 місце (Михайлець С.В.)

Путря Святослав – 1 місце (Семененко Н.М.)

Гончаренко Ярослав – 3 місце (Новікова В.М.)

Криворучко Марія – 3 місце (Новікова В.М.)

Закладна Ольга – 2 місце (Михайлець С.В.)

Екологія

Дзюбан Анна – 3 місце (Степаненко Т.М.)

Левченко Анастасія – 2 місце (Даниленко Н.В.)

Англійська мова

Краснобаєва Мілана – 3 місце (Турченко Н.Ю.)

Кучеренко Ксенія – 3 місце (Турченко Н.Ю.)

Хімія

Слесарюк Софія – 1 місце (Порубай О.А.)

Суліма Юрій – 1 місце (Севастьян Л.О.)

Путря Святослав – 3 місце (Севастьян Л.О.)

Панов Максим – 2 місце (Порубай О.А.)

Кравченко Денис – 3 місце (Порубай О.А.)

Фізика

Журавель Дарина – 1 місце (Оніщенко Л.М.)

Дзюбан Анна – 2 місце (Оніщенко Л.М.)

Грабар Олександр – 2 місце (Оніщенко Л.М.)

Правознавство

Шварц Карина – 3 місце (Підпалий Р.Ю.)