Среда, 08.05.2024, 09:10

«  Февраль 2017  »

Головна » 2017 » Февраль » 21

21.02.2017 року в Полтавській гімназії №32 пройшли виховні години в 1-11 класах за єдиною тематикою «Життя – це найбільша цінність». Під час виховної години діти згадали події, які сталися 3 роки тому на майдані, під час Революції Гідності та вшанували пам'ять Небесної Сотні.

Що значить прожити життя гідно? Дискутуючи про це вихованці впевнено заявили, що життя – це найбільша цінність людини. І ні в якому випадку не можна ним нехтувати. Тим більше, коли в сучасному світі є багато спокус, які можуть призвести до негативних наслідків. Кожна людина повинна слідкувати за своїм здоров’ям, вести активний спосіб життя, не долучатися до шкідливих звичок та дуже обережно ставитися до різних пропозицій, які пропонує Інтернет. Нажаль багато молодих людей захопилися інтернет-іграми, які пропагують жорстокість, насильство, смерть. Учні засудили тих, хто нав’язує такі небезпечні захоплення молоді та тих, хто так недбало ставиться до власного життя. Життя це найбільша цінність, бережіть його!

Категория: Новини школи | Просмотров: 357 | Добавил: Zerges | Дата: 21.02.2017 | Комментарии (0)

21.02.2017 в Полтавській гімназії №32 відбулася зустріч учнів 10-х класів із представниками державного польського університету Марії Кюрі-Складовської (УМКС) у м. Любліні. Учнів гімназії познайомили із освітніми пропозиціями, що надаються в даному вищому навчальному закладі Польщі в межах програми «Євростудент». Даний заклад пропонує навчання на 12 факультетах. Ця зустріч була проведена з метою профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді гімназії.

Категория: Новини школи | Просмотров: 389 | Добавил: Zerges | Дата: 21.02.2017 | Комментарии (0)

Біла королева Зима продовжує зачаровувати нас своєю красою. Виставка робіт учнів художньої майстерні «Арт студія художник» Бернацького Юрія Борисовича «Зимовий вернісаж», яка діятиме до кінця лютого, дивує і запрошує до неповторної творчості талановитих дітей від 6 до 15 років. Роботи виконані в графічних та живописних техніках. Душа співає від радості, коли в ночі спостерігаєш, як великі сніжинки дружно падають з неба та кружляють у світлі ліхтарів. Чудові роботи «Снігопад», «Морозні зірки», «Святкова магія», «Вечоріє», «Нічний гість», «Морозні зірки», «Тиха ніч» дарують нам такі неповторні відчуття. Коли бачиш ліси та парки, засипані білим снігом в дитячих роботах: «Осіннє золото снігом припало», «Засніжило», «Ранкова ожеледь», «Мороз», «Нарешті випав сніг», коли можеш прогулятися пішки «Вулицями рідного міста», замріяно побути наодинці з зірочками («Вечірня прогулянка»), розумієш, що таке здатна зробити лише справжня чарівниця Зима. ... Читать дальше »

Категория: Новини школи | Просмотров: 440 | Добавил: Zerges | Дата: 20.02.2017 | Комментарии (0)