Пятница, 03.05.2024, 07:51

«  Октябрь 2016  »

Головна » 2016 » Октябрь » 26

Наші першокласники дуже талановиті та творчі. А розвивати їхні творчі здібності допомагають перші вчителі. Пасько О.В. класний керівник 1-В класу провела конкурс малюнків про осінь. Цікавим було те, що малювати дітки повинні були за допомогою справжніх листочків із клена, дуба, липи, горобини та інших. Листочки розфарбовувалися і за допомогою штампування діти створювали крону дерева. Не всім було легко, але ж, які шедеври виходили!

Категория: Новини школи | Просмотров: 469 | Добавил: Zerges | Дата: 26.10.2016 | Комментарии (0)

А от учні 3-х класів сьогодні серйозно займалися науковою роботою. Під керівництвом Жиденко Н.І. класовода 3-А класу учні готувалися до Всеукраїнського конкурсу "Колосок". На цьому занятті діти поновили та закріплювали знання про Сонячну систему.

Категория: Новини школи | Просмотров: 375 | Добавил: Zerges | Дата: 26.10.2016 | Комментарии (0)

Гратися цікаво не тільки маленьким, а й дорослим. Так учні 6-х класів залюбки складали казкові пазли. Змагання проводилося між командами із трьох чоловіків, де діти повинні були скласти пазл, назвати всіх казкових героїв та вказати якої країни ця казка. Було весело і цікаво по-дитячому.

Категория: Новини школи | Просмотров: 359 | Добавил: Zerges | Дата: 26.10.2016 | Комментарии (0)

Хоча сьогоднішній день трішки полякав щічки легеньким морозцем, та, все одно, наші вихованці не перестають милуватися красою осені. Так Шамрай Н.І. класовод 2-А класу провела для своїх учнів конкурс малюнків "Осінь така мила..."

Категория: Новини школи | Просмотров: 355 | Добавил: Zerges | Дата: 26.10.2016 | Комментарии (0)

25.10.2016 року учні 4-А, 4-В та 11-Е разом з учителями   Дорошенко  Н.П., Явтушенко Т.В. та Устіновою І.О. здійснили захоплюючу подорож чарівними куточками рідної Полтавщини.

Відвідали Мгарський Спасо-Преображенський чоловічий монастир, де  ознайомилася з архітектурою храмів, історією обителі та з сучасним життям монастиря. Побували на Лубенському молочному заводі ТМ «Гармонія», де ознайомилися з виробничим процесом і одержали молочні подарунки. Потім  помандрували  до страусиної ферми, де проживають 9 сімей африканських страусів. Завітавши до Дібрівського конезаводу, діти ознайомилися з історією колишньої царської стайні сім’ї Романових, мали змогу покататися на бричці та погодувати коней.

Прогулялися екскурсанти і алеями курорту, відомого далеко за межами України цілющою дією місцевої мінеральної води. Тут повсюди кумедні скульптури гоголівських персонажів!  З незабутніми враженнями  та теплими спогадами  діти повернулися додому.

... Читать дальше »

Категория: Новини школи | Просмотров: 376 | Добавил: Zerges | Дата: 26.10.2016 | Комментарии (0)

Ось і завітала до школи осінь. А й справді як не відзначити цю чарівну пору року і не влаштувати свято. Днями учні паралелі 1-х класів Полтавської гімназії №32 підготували свято Осені - концерт, яким і провели красуню-осінь. Пройшло воно захоплююче, цікаво та весело. Маленькі школярі готувались до свята ретельно: було вивчено пісні та вірші, в яких вони прославляли чудову пору року – осінь. Учні під керівництвом вчителя Бегмат О.Б. інсценізували українську народну пісню «Ходить гарбуз по городу», й розучили та співали пісні, розповідали про користь дарунків Пані Осені, загадували загадки, танцювали та читали напам’ять вірші.

Категория: Новини школи | Просмотров: 356 | Добавил: Zerges | Дата: 26.10.2016 | Комментарии (0)

25.10.2016р. класні керівники Маник С.С., Степанова О.М. підготували для своїх вихованців цікаві конкурси, ребуси, загадки. А на завершення учні переглянули фільм "Наше майбутнє". Учні ознайомилися з традиціями рідного краю, розширити уявлення про вишиванку, як вид мистецтва, про її значення у житті українців.

Категория: Новини школи | Просмотров: 342 | Добавил: Zerges | Дата: 26.10.2016 | Комментарии (0)

Дуже цікаве і незабутнє "Свято осені" відбулося у шкільній бібліотеці 25 жовтня для учнів 2-4 класів. Чарівниця-осінь не тільки пройшлася вулицями нашого міста, але й завітала до нашої школи. А й справді, як не відзначити цю чарівну пору року і не влаштувати свято? Скільки поетів освідчувались їй у коханні, скільки художників увіковічнили її красу у своїх полотнах. А вона кожного року знов і знов зачаровує нас своєю безмежною щедрістю та неймовірною красою. І ось свято розпочалося! Діти потрапили ніби у чарівну казку, де балом правила Цариця Осінь. Разом з нею учні співали, танцювали, читали вірші, відгадували загадки, грали в ігри. Радощам дітей не було меж! Малеча показала, що вміє не тільки навчатися, а й бути акторами, співаками. Леонова З.М. підготувала і провела майстер-клас "Осінній пейзаж" діти із задоволенням малювали і презентували свої роботи. А як же смачно було після завершення свята скуштувати смачні дари щедрої осені!

Категория: Новини школи | Просмотров: 333 | Добавил: Zerges | Дата: 26.10.2016 | Комментарии (0)

25.10.2016 в Полтавській гімназії №32 у 9-М класі був проведений виховний позакласний захід з математики «Хто найрозумніший». Метою заходу було підвищити інтерес учнів до предмету математика, перевірити сформованість обчислювальних навичок учнів, їх уміння застосовувати свої знання при вирішенні нестандартних завдань; розвивати аналітичне мислення, довільну увагу, логіку, пам'ять через постійне звернення до наявних знань учнів; виховувати в учнів свідому дисципліну; почуття співпереживання і формувати в учнів «здорове» суперництво.

Категория: Новини школи | Просмотров: 315 | Добавил: Zerges | Дата: 26.10.2016 | Комментарии (0)