Суббота, 04.05.2024, 01:36

«  Декабрь 2013  »

Головна » 2013 » Декабрь » 5 » Уроки доброти «Дивіться на нас,як на рівних»
Уроки доброти «Дивіться на нас,як на рівних»

Криниця без джерела-це не криниця,

І колос-це не колос без зерна.

Без доброти-то є безкрила птиця,

Не заспіває жайвором вона.

3 грудня в 9-Б класі Полтавської гімназії №32 пройшла виховна година,присвячена Міжнародному дню інвалідів. Класний керівник Макусінський Є.А. ознайомив учнів з міжнародними стандартами прав людини, Конвенцією ООН про права дитини. За круглим столом учні говорили про життєві проблеми людей, які потребують особливої уваги і милосердя, про необхідність розвитку волонтерського руху, спрямованого на утвердження толерантності, милосердя, активної соціальної дії, доброчинності, задовольнити потребу у спілкуванні з хворими ровесниками.

Уроки доброти у 5-Б  та 6-А класах були спрямованні на привернення уваги учнів до проблем інвалідів та формування позитивної думки, толерантного ставлення до дітей-інвалідів, руйнування психологічних, соціальних бар’єрів, які виключають або обмежують їх участь в повноцінній життєво творчій діяльності.

Учні 6-Б та 11-В класів провели урок доброти на базі бібліотеки «Долати неможливе, щоб досягти можливого». У заході взяли участь завідуюча бібліотекою Заливча Людмила Олександрівна та представник Полтавського регіонального центру фізичного виховання та спорту інвалідів, яка розповіла про участь спортсменів-інвалідів Полтавщини в параолімпійських іграх в Афінах (2004 р.), про їх перші перемог.

Безсилі ми буваємо,шкода!

Є шанс сьогодні, об’єднавши сили,

Когось з дітей поставити на крила.

До щедрих рук добро ізнов вернеться,

Якщо душа на поклик одізветься.

Здоров’я кожного-це надбання в родині,

У нашім серці – в рідній Україні!

Категорія: Новини школи | Переглядів: 1185 | Додав: AIRa | Рейтинг: 0.0/0