Пятница, 26.04.2024, 03:30

«  Январь 2018  »

Головна » 2018 » Январь » 3 » Ура, канікули!
Ура, канікули!

Найвеселіша пора для гімназистів - це, звичайно, канікули. На канікулах можна довше поспати, можна більше займатися улюбленими справами, можна не виконувати домашні завдання, бо їх просто нема. А от в гімназію учні і на канікулах йдуть залюбки. А чому це так? Та тому, що педагоги підготували багато цікавих заходів для своїх вихованців на всі канікули, на кожен день.

Калейдоскоп канікул 02.01.2018 р.

Українська зима багата на народні свята зі своїми цікавими звичаями. Учні 1-2 класів разом із класоводом 1-А класу познайомилися із історією виникнення різдвяної ялинки. Переглянули відео колаж із прикладами прикрашання ялинки.

Новорічні привітання приємно отримувати не тільки 1 січня, а й впродовж наступного тижня. А яке ж привітання без святкової листівки. Так учні 3-4 класів, разом з вчителями, вчилися виготовляти новорічні листівки.

Мабуть всі пам’ятають телевізійну інтелектуально - розважальну гру «Перший мільйон». Саме таку гру спробували відтворити учні 5-6-7 класів в приміщенні актового залу гімназії. Підготували та провели гру вчителі історії Степанова О.М. та Касьян В.В.

Змогу похизуватися своїми знаннями мали сьогодні і учні 8-9 класів, взявши участь у літературній вікторині, яку підготувала вчитель зарубіжної літератури Громеко Н.І. Вікторина проходила в два етапи.

І етап - «Впізнай письменника», за поданими портретами діти називали письменника.

ІІ етап - «Відгадай автора та його твір», за поданими ілюстраціями учні називали літературний твір та вказували автора твору.

Задоволені заходом були і діти, а особливо вчителі, бо гарні знання показали їхні учні.

А от учням випускних класів приходиться розумно розподіляти канікулярний час так, щоб і відпочити і підготуватися до ЗНО. Консультативне заняття з географії для учнів 11-х класів провела вчитель географії Устінова І.О.

Завідуюча бібліотекою гімназії Порубай О.А. разом із бібліотечним активом підготувала виставку малюнків «Зимові візерунки». Для демонстрації виставки надали свої роботи учні 5,6,7 класів. Хоч цьогорічна зима і безсніжна та тепла, та дітям все одно хочеться, щоб їх пощипав за щічки мороз, а сріблястий сніг дав змогу покататися на санчатах і зліпити сніговика.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 402 | Додав: Zerges | Рейтинг: 0.0/0