Среда, 01.05.2024, 18:06

Головна » 2019 » Январь » 15 » Події дня
Події дня

15.01.2019

Хоч яскраве зимове сонечко і не пригріває, але заряджає гарним настроєм. Саме з таким настроєм завітали до гімназії наші вихованці.

Найменші наші учні 1-2-х класів взяли участь у конкурсі малюнків «У світі мультляндії», кожен учасник намалював свого улюбленого мультиплікаційного героя.

Веселі ігри – улюблене заняття учнів 3-4-х класів. Так вчитель початкових класів Бегмат О.Б. провела конкурсно-ігрову програму «Зимонька – зима». Діти взяли участь у цікавих іграх, вікторинах, змаганнях, а завершили свою зустріч – чаюванням.

Учні 10-х класів сьогодні вирушили у віртуальну новорічну подорож відомими містами світу але найкращими виявилися засніжені вулиці рідного міста.

Спорт об'єднує серця різних вікових категорій. Так на заняття з гімнастики зібралися учні 5-х, 7-х, 8-х, 9-х та 10-х класів. Заняття провела вчитель фізичного виховання Остапенко Н.П.

Шкільний бібліотекар Порубай О.А. запросила найдопитливіших учнів гімназії у подорож до царства книг. Учні відвідали місто цікавих книг та прогулялися вулицями енциклопедій.

Вчитель математики Михайлець С. В. провела додаткове підготовче заняття з математики для учнів 7-Ф класу.

Наша класна родина – класна! Ми не тільки навчаємося разом, але й розважаємося. Зимові канікули тривають й 8-ІТ клас зібрався у кінотеатрі для перегляду комедії «Грінч». Щирі посмішки учнів і класного керівника Турченко Н.Ю. забезпечили позитивний настрій та гарні спогади на майбутнє.

На зимових канікулах жваво проходять заняття в гуртках.

Заняття гуртка «Умілі ручки», керівник Коліса Т.О. Виготовлення листівки-розкладки та сніговичків.

Заняття театрального гуртка, репетиція п'єси м. Гоголя «Ревізор», керівник вчитель зарубіжної літератури Черкаська Л.В.

Заняття вокальної студії, вокальний ансамбль «Асоль» старша і середня групи, репетиція конкурсних номерів, керівник вчитель музичного мистецтва Орєхова М.І.

В гімназії проходять хореографічні заняття для одинадцятикласників. Вони заздалегідь готують вальс на свято Останнього дзвоника.

Заняття гуртка «Паперове моделювання» виготовлення свинки-скарбнички, керівник Поляков С.В.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 378 | Додав: Zerges | Рейтинг: 0.0/0