Пятница, 17.05.2024, 06:42

Головна » 2019 » Октябрь » 30 » Канікули тривають
Канікули тривають

30.10.2019

30 жовтня учні 11-Е відвідали Полтавську Державну Аграрну Академію (ПДАА) з метою профорієнтації. Учнів привітно зустріли декани агрономічного та факультету обліку і фінансів. В конференц-залі за круглим столом з соком і солодощами випускникам, в досить доступній формі розповіли про умови вступу в 2020 році, про навчання і дозвілля студентів ПДАА. Наступним етапом зустрічі було проведення заняття на тему «Економічна суть брендів» викладачем вузу Дорошенком М.П.. Після цього була цікава екскурсія по територій академії (музеї, клуби, зоопарк, сонячна підстанція, їдальня). З масою нових знань та задоволенням учні 11-го класу повернулися додому.

30 жовтня Черкаська Л.В. провела для учнів 10-11 класів виховний захід «Заочна екскурсія історико-культурними місцями України». Де діти наочно побачили, яка прекрасна наша Батьківщина!

Осіннє тепло радує першокласників. У них перші в житті шкільні канікули. Але хоча настав відпочинок, дітлахи з радістю зібралися на засідання гуртка «Пізнайко». В 1-Г класі, керівник Хамідула В.М., розповіла про зміни в природі, перші ознаки зими, яка незабаром вступить у свої права. Також учні створили чарівні малюнки з прекрасними осінніми деревами.

30.10.2019 року в нашій гімназії відбувся турнір з малюкболу серед учнів 3-4-х класів. За результатами змагань маємо наступні результати: 1місце - 4А клас, 2 місце - 4В клас, 3 місце - 4Б клас.

30 жовтня 2019 року для учнів 8-9-х класів відбулися осінні посиденьки «Свято шоколаду», на якому діти познайомилися з історією виникнення шоколаду, його виробництвом, з незвичайними видами шоколадних смаколиків, та поринули у світ цікавих фактів про шоколад.

Учителі 3-х класів Дорошенко Н.П. і Кириченко І. М. проходять інтерактивні курси з підготовки до навчання в НУШ.

Учні 6-Е та 7-І класів відвідали Інтерактивний музей національної гастрономії. Це справжній осередок української культури. Діти дізналися про облаштування житла на Полтавщині, улюблені національні страви.

30 жовтня у 2-Б класі Костенко Оксана Вікторівна провела конкурс «Найрозумніший». Змагалися діти других класів. Всі дружно справилися із важкими завданнями, але найкмітливішим виявився Колотій Андрій, учень 2-Б класу. Так тримати!!!

30 жовтня учні 7-Ф, 6-Ф та 6-І класів разом з класними керівниками Юрченко Н.П., Лукашук Н.О. і Глуховець О.В. відвідали місто Запоріжжя. Цікавими та пізнавальними були: екскурсії в музей ретро-автомобілів, театр козацьких бойових мистецтв, о.Хортиця та незабутня прогулянка на катері по Дніпру.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 238 | Додав: Zerges | Рейтинг: 0.0/0