Вторник, 14.05.2024, 07:35

«  Октябрь 2017  »

Головна » 2017 » Октябрь » 23 » Канікули розпочались
Канікули розпочались

23 жовтня радісний день не тільки для дітей, що почалися канікули, а також для природи, бо світить ясне сонечко, даруючи всім теплі поцілунки осені. Цього дня набирають обертів осінні канікули. Учні 7-8 класів змагалися у піонерболі на шкільному спортивному майданчику.

Задумливій та чарівній порі року Осені було присвячене засідання гуртка «Пізнайко». Діти познайомилися із жанром образотворчого мистецтва «Натюрмортом» та вчилися малювати осінній натюрморт.

Веселі конкурси відбулися цього дня і у учнів 4-х класів на тему «Фантазії чарівної осені».

Для найменших учнів гімназії первачків вчитель початкових класів Кириченко Ірина Михайлівна провела майстер-клас з образотворчого мистецтва. Діти малювали осінь, а потім провели конкурс малюнків «Золота осінь».

У творчу майстерню запросили учнів 2-х класів вчителя початкових класів Пасько Оксана Володимирівна та Ярошенко Дарія Павлівна. На занятті діти створювали композицію з природнього матеріалу та кольорового паперу «Дарунки осені».

Для учнів 9-х класів вчитель математики Михайлець Світлана Володимирівна провела підготовче заняття.

Готуються до ЗНО і учні 11-х класів. Так вчитель української мови та літератури Дінець Олена Володимирівна провела усний журнал «Історичні постаті в українській літератури».

Канікули – це час мандрівок та екскурсій містом, областю та по Україні. А от учні 5-х класів сьогодні мандрували сторінками енциклопедій у шкільній бібліотеці. Екскурс в цікавий світ енциклопедій провела бібліотекар Степаненко Тетяна Миколаївна.

Учасники вокального гуртка під керівництвом учителя музичного мистецтва Орєхової М. І. розучують нову композицію та готуються до шкільного конкурсу «Таланти серед нас».

Категорія: Новини школи | Переглядів: 410 | Додав: Zerges | Рейтинг: 0.0/0