Суббота, 27.04.2024, 00:30

Головна » 2018 » Январь » 18 » Калейдоскоп зимових канікул
Калейдоскоп зимових канікул

18 січня 2018р.

Зимові канікули підходять до завершення, а веселе шкільне дозвілля триває. «А, яка ж вона, Зима?», - таке питання об’єднало навколо себе учнів 1-х та 2-х класів. Разом з вчителем початкових класів Бегмат О.Б. учні колективно створили портрет зими.

«У природи немає поганої погоди». Ще вчора Зима кликала всіх на вулицю грати в сніжки, ліпити сніговиків, ставати на лижі. А сьогодні всіх здивувала калюжами та похмурою погодою. Але ж погратися все одно хочеться і погода цьому не завадить. Це довели всім учні 3-4-х класів та вчитель початкових класів Леонова З.М. Зимові розваги можуть принести масу позитивних емоцій не тільки на подвір’ї.

Хоч сьогодні і не сонячно, та учням 6-7-х класів було весело та світло від яскравих посмішок, бо вони зібралися на зустрічі в клубі веселих та кмітливих. Зустріч організували та провели вчителі англійської мови Папудько В.І. та Турченко Н.Ю. Дві команди «Калина» та «Соняшник» змагалися в інтелектуальних та розважальних конкурсах. Перемогу отримала команда «Калина» Вітаємо переможців.

Ми, українці поважаємо та бережемо традиції нашого народу. В переддень релігійного свята Хрещення Господнього в гімназії відбулися екскурсії в кімнату духовності, де учням 8-10-х класів розповіли про історію виникнення свята, показали ікони із зображенням сцен хрещення Ісуса Христа. А для учнів 5-6-х класів таку екскурсію провели одинадцятикласники.

Для учасників вокального ансамблю «Асоль», хористів та їхнього керівника, вчителя мистецтва Орєхової М.І. зимові канікули - це вдалий час для підготовки концертних номерів на міський конкурс дитячої творчості.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 348 | Додав: Zerges | Рейтинг: 0.0/0