Пятница, 03.05.2024, 06:44

«  Март 2019  »

Головна » 2019 » Март » 17 » Калейдоскоп виховних годин та годин спілкування
Калейдоскоп виховних годин та годин спілкування

15 березня 2019 року викладачі кафедри гуманітарних та соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів Полтавської державної аграрної академії провели профорієнтаційну бесіду на тему «Усвідомлений вибір професії як запорука успіху» з учнями 11 класу. Під час бесіди учням запропонували тест "Карта інтересів" на визначення майбутньої професії. Багато одинадцятикласників виявили схильність до гуманітарних наук! Чекаємо на вас, майбутні гуманітарії!

В рамках патріотичного виховання на виховну годину до 5-6-х класів завітав учасник АТО, письменник, фотограф Віталій Запека. Він розповів дітям про побачене на Сході країни: про життя жителів; про умови навчання учнів. Також, буди презентовані фотознімки, які вразили всіх присутніх. Учениці 6-І класу провели гостю екскурсію до шкільного музею бойової слави. Діти і педагоги школи щиро вдячні Віталію Запеці за цікаву й змістовну доповідь.

Авітаміноз та гіповітаміноз є серйозними відхиленнями у роботі організму. Дуже часто ми не помічаємо відсутність або значну нестачу вітамінів у власному організмі, посилаючись на інші захворювання. Саме цій темі були присвячені класні години у 7-Е, 8-Ф та 10-Е класах.

Виховна година з елементами тренінгу «Згуртування колективу» відбулася в 9-М класі

Тема сьогоднішньої години спілкування «Знання - це скарб» у 8-ІТ обрана не ви­падково. Вона зумовлена потребами нашого часу. Давайте поміркуємо. Як ви гадаєте, чому законодавство України визначає для кожного громадянина нашої держави обов'язковою саме повну загальну середню освіту? Хіба не можна обмежитися обов'язковою початковою чи хоча б неповною середньою? Крім того, щороку зростає кількість студентів вищих навчальних закладів. Та, навіть отримавши диплом, багато хто на цьому не зупиняється, а продовжує навчання в аспірантурі, докторантурі, вчиться заочно, здобуваючи другу спеціальність.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 292 | Додав: Zerges | Рейтинг: 0.0/0