Воскресенье, 05.05.2024, 02:08

«  Декабрь 2021  »

Головна » 2021 » Декабрь » 31 » Калейдоскоп подій
Калейдоскоп подій

30.12.21 р. вчителем Гонтар Ю. М. проведено спортивну естафету "Веселі старти" серед учнів 5 і класу. Змагалася команда " Супермен" і "Робот". Перемогла команда Супермен.

Незабаром відбудеться ЗНО як обов’язковий етап вступу до вищого навчального закладу. У цьому зв’язку може виникнути питання: чи нормально хвилюватися перед ЗНО?Так,але для того ,щоб хоч частково подолати стрес для учнів 11Е,11І було проведено ЗНО з предмету англійська мова у максимально реальному форматі.

Сьогодні на онлайн-зустрічі учні 3-Б класу разом з класним керівником Черненко С.Л. зробили новорічний вернисаж. Кожна дитина презентувала свою творчу роботу присвячену зимі, Новорічним святам.

На зимових канікулах 30.12 учні 6-Ф класу з великим задоволенням відвідали гру-вікторину  "Зимовою казковою порою" на базі ДЮК "Товариш". Діти відгадували загадки, виконали ряд різноманітних цікавих завдань, весело та дружно провели час.

У 1-Б класі відбувся цікавий і веселий захід (класовод Кириченко І. М.) Діти дізналися, як святкують Новий рік в Україні та інших країнах світу. Ми провели веселі естафети, водили хороводи, грали в ігри,  танцювали під новорічні мелодії, відгадували загадки , відповідали на питання Новорічної вікторини, виготовляли вітальні листівки  до свята. Так розігралися, що і не помітили, як пролетів час.

Зустріч Нового року з дитинства у нас асоціюється з ялинкою, обвішаною гірляндами та іграшками. Вона стала символом свята і традиція ставити в домівках цю зелену красуню, передається з покоління в покоління вже не одне століття. Тому флеш-моб з учнями 2-Б класу на тему « Моя чудова ялинка» - це прекрасна нагода показати ошатні зелені красуні , прикрашені самими дітьми.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 139 | Додав: Елена | Рейтинг: 0.0/0