Пятница, 17.05.2024, 08:19

Головна » 2019 » Октябрь » 29 » Калейдоскоп подій
Калейдоскоп подій

29.10.2019

Для учнів 8-9-х класів, класним керівником Степановою О.М., була проведена гра «Дебати» з теми: домашнє завдання. Діти змогли висловити свою думку стосовно даної теми, та переконалися, що домашнє завдання позитивно впливає на навчання та саморозвиток особистості. Свої думки учні активно підтверджували фактами зі свого власного життя.

Учні 10-Ф та 10-Е класів відвідали музей Панаса Мирного, де поглибили свої знання пов’язані з життям та творчістю відомого письменника.

Учні 9-І класу, мандрували три дні просторами Одеси. Дізнались багато цікавого про видатних людей, які жили чи працювали в цьому місті та й дізналися про історію самого міста.

Вихованці гуртка «Паперове моделювання» на канікулах працюють над виготовленням домашніх улюбленців із паперу, а ще вони пілотувалися до свята Хелоуїна, зробивши яскраву демонічну маску.

29.10.2019 року для учнів 6-7-х класів було проведено інтелектуальний квест «Ерудит». Учасники заходу виконували завдання на 6 тематичних локаціях. У запеклій боротьбі перемогу здобули учні 7-Ф класу. Велика подяка учасникам гуртка при «Військово-історичному музеї» за допомогу у проведенні заходу.

Сьогодні, вчитель Черненко С.Л. провела для паралелі перших класів вікторину «В гостях у казки». Під час вікторини діти виконували різноманітні завдання (збирали пазли, відгадували загадки, відшукували до якої казки належать загублені предмети). А перемогла дружба!

29.10.2019 року класовод Бегмат О.Б. провела захід «Академія суперагентів» . Діти вчилися бути влучними, творчими, кмітливими. Наприкінці знешкодили бомбу-печиво, почаювали і отримали сертифікати про успішне закінчення академії. Всім було дуже весело!

Учні 2-х класів разом з класним керівником Колісою Тамілою Олександрівною, поринули в світ прекрасної технології під назвою айріс фолдінг. І в осінній теплій кольоровій гаммі виконали листочок в формі сердечка. Юні майстри презентували свої роботи і надихалися декоративним мистецтвом.

Учні 5-Ф класу побували в Краєзнавчому музеї. Діти дізналися цікаві факти про життя полтавців у ХІХ ст., побачили дивовижні експонати.  З гарним настроєм та позитивними емоціями школярі повернулися додому.

Надовго запам'ятається учням 2-Г класу екскурсія в Полтавський краєзнавчий музей. Разом із керівниками Лінійчук А. А. та Жиденко Н. І.  оглянули експонати природничого відділу, відчули подих історії рідного краю.

29.10.2019 відбулися змагання з волейболу серед збірних 7-х класів.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 242 | Додав: Zerges | Рейтинг: 5.0/2