Суббота, 27.04.2024, 04:28

Головна » 2018 » Январь » 5 » Калейдоскоп подій
Калейдоскоп подій

05.01.2018 р.

Свято Різдва - найкрасивіше зимове свято. Небо і земля славлять Різдво Христове. На землі хоча б ненадовго запановує мир, а серце сповнюється добротою.

Коляд, коляд, коляда, хай обходить вас біда, і нехай на ваш поріг, прийде радість в Новий рік,  щоб в добробуті цвіли, щоб щасливо ви жили.

Особливо щиро звучали колядки у виконанні учнів 1-2 класів. Діти розповідали про звичаї, традиції, обряди, які шанують у їхніх сім`ях. Разом з учителем Явтушенко Т.В. малята навчилися виготовляти новорічні маски і кожен зміг продемонструвати свою роботу біля святкової ялинки.

Доторкнутися до потаємних глибин душі Т.Шевченка та Л.Українки допоміг захід для учнів 5-7 класів, який підготували вчитель української мови та літератури Піляй С.П. та вчитель історії Степанова О.М.

Діти поринули у світ української поезії, заочно відвідали музей Л.Українки у Новограді - Волинському, дізналися про невідомі для них факти біографії поетеси, переглянувши документальний фільм. Звучали вірші Т.Шевченка у виконанні юних літературознавців.

Цікавою для дітей була презентація «Шевченко - художник», яку підготував учень 6-Ф класу Жорник Захар.

Підсумком заходу стала мовно-літературна вікторина.

Наглова І.С. провела конкурс «Знавців колядок» зібрав учнів 3-4 класів. Діти не тільки виконували колядки, але й із задоволенням ділилися своїми знаннями про звичаї, традиції та обряди українського народу. Особливо цікавими були «Новорічна вікторина» та гра «Сніжки». Переможці отримали солодкі призи.

5 січня для учнів 11-х класів працював консультативний пункт по підготовці до ЗНО з української мови та літератури. Заняття проводила учитель української мови Дінець О.О. Учні повторювали основні правила, виконували тренувальні тести.

«Веселі старти» - це цікаві конкурси, змагання для п`ятикласників. Разом з класним керівником Устіновою І.О. та вчителем фізичної культури Дендеберею Є.М.

Юні спортсмени демонстрували спритність, уміння володіти мчем, виконувати легкоатлетичні вправи. Кожна команда показала уміння підтримувати один одного, допомагати, впевнено йти вперед.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 445 | Додав: Zerges | Рейтинг: 0.0/0