Понедельник, 20.05.2024, 01:43

«  Апрель 2017  »

Головна » 2017 » Апрель » 18 » Феєрія подій
Феєрія подій

Традиційно щовівторка в гімназії проводяться виховні години в 1-11-х класах.
«Здоров’я - головний життєвий скарб». Такою була тема виховної години в 7-Ф класі. Щоб життя було якісне, людина повинна піклуватися про своє здоров’я.

Назнаючи рідної землі, не шануючи та не поважаючи її, ти не можеш бути патріотом. Так, учні 6-Ф та 6-ІТ класів знайомилися із Сімома чудесами України. Віртуальну подорож рідною країною для учнів провела вчитель історії та географії Степанова Ольга Миколаївна.

Тему здоров’я продовжили учні 8-М класу разом із класним керівником Громеко Наталією Іванівною. «Скажи: «Ні!!!» тютюнопалінню» такою була тема виховної години.

Саме навесні, коли все пробуджується і відновлюється ти найбільше відчуваєш і споглядаєш красу величної природи - такої сильної і в той же час незахищеної від людської байдужості та свавільності. «Природа - це наш дім, бережімо його!» Під таким гаслом пройшла виховна година в 7-М класі, яку підготувала класний керівник Оніщенко Людмила Михайлівна.

Найрідніше для кожної людини слово - мама. Мама піклується про нас, любить всією душею. Учні 5-І класу розповіли про своїх мам, їхню професійну діяльність.

Щоб досягти поставленої цілі, потрібно до неї йти, але йти впевнено. Учні 5-Ф класу з класним керівником вчилися визначати ознаки впевненої та невпевненої поведінки, розігрували та розбирали складні життєві ситуації.

В рамка тижня педагогічної майстерності вчителі трудового навчання провели екскурсії для учнів  4-х класів у кабінети трудового навчання.

Цікавий Великодній кошик виготовили учні 2-А класу на уроці трудового навчання. Вивчаючи тему «Аплікація» вихованці познайомились з мистецтвом – писанкарство.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 512 | Додав: Zerges | Рейтинг: 0.0/0