Понедельник, 20.05.2024, 03:54

«  Январь 2017  »

Головна » 2017 » Январь » 10 » 10.01.2017
10.01.2017

Творча майстерня продовжує свою роботу. Цього дня учнів перших та других класів вчила виготовляти сніжинку - сувенір вчитель початкових класів Черненко Світлана Леонідівна. Вийшов дуже гарний подарунок, адже він виготовлений своїми руками.

Естафету творчої майстерні перейняла вчитель початкових класів Леонова Зінаїда Михайлівна. Учні третіх та четвертих класів теж виготовляли сніжинки, але за другою технікою. Такі об’ємні сніжинки виглядали як справжні зимові квіти.

Кожна дитина чекає на новорічні та Різдвяні свята, чекає на дива, мріє, щоб здійснилися заповітні бажання. Отож учні п’ятих та шостих класів ділилися своїми різдвяними історіями, що трапилися з ними. Нехай вони і не такі вже дивовижні та чарівні, але всі веселі та добрі. Вчитель англійської мови Папудько Валентина Іванівна створила теплу та домашню атмосферу саме для такої зустрічі.

Дві команди, які складалися із учнів сьомих та восьмих класів, змагалися в мовознавчому турнірі «Люби рідну мову». Цей захід підготували та провели вчителі української мови та української і зарубіжної літератури Іванова Ірина Миколаївна та Громеко Наталія Іванівна.

Учитель української мови та літератури Дінець Олена Олександрівна підготувала з учнями дев’ятих, десятих та одинадцятих класів усний журнал «Традиції святкування Нового року в різних країнах світу». Учні демонстрували презентації про святкування Нового року в різних країнах світу, переглядали відеоматеріали, визначали схожі риси цього свята.

Наш світ такий великий та прекрасний. Він дивує нас своїми чудесами. Щоб розкрити та дізнатися про них вчитель історії та географії Устінова Ірина Олексіївна запросила учнів 11-Е класу на вікторину «Чудеса Світу».

Впродовж зимових канікул активно ведеться тренування шкільних команд з волейболу під керівництвом вчителів фізичного виховання.

Шкільна бібліотека Полтавської гімназії№32 запрошує учнів, батьків та вчителів переглянути чудову зимову виставку «Різдвяні історії з книжкової шафи». Виставка відкриє відвідувачам найпопулярніші фольклорні та авторські сюжети світової літератури, пов’язані з новорічною тематикою і зимовими традиціями.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 426 | Додав: Zerges | Рейтинг: 0.0/0