Вторник, 23.04.2024, 17:58

«  Февраль 2018  »

Головна » 2018 » Февраль » 7 » Творчий звіт вчителів початкової школи
Творчий звіт вчителів початкової школи

У рамках Фестивалю педагогічної майстерності вчителів початкових класів «Нова українська школа – нові підходи до навчання і викладання», який проходить у гімназії, 6 лютого проведено тематичний міський Фестиваль педагогічних ідей і знахідок учителів «З любов’ю до людей. Любов - милосердя». Учасників фестивалю, вчителів міста, привітали: директор гімназії Зарубенко О.Л., заступник директора з НВР Кирієнко Т.П. Бінарні уроки – це цікаво не тільки учням, а й самим учителям. Там, де ти звик працювати сам, треба ділитися з іншим – розвивається відчуття партнерства. Найголовніше – це обмін думками та ідеями. Цікаво та змістовно пройшов бінарний урок з природознавства та трудового навчання у 1-В класі «Комахи» (учителі Осаулко О.В., Коліса Т.О.). Учителі початкових класів активно впроваджують у роботу ефективні шляхи оновлення змісту і методів навчання в сучасній школі. Одним із таких є інтеграція, під якою мають на увазі процес зближення та поєднання різних навчальних предметів. Інтегрований урок з курсу християнська етика в українській культурі та образотворчого мистецтва «Любов творить чудеса» провела учитель початкових класів Явтушенко Т.В. з 2-А класом. Позитивні враження на вчителів міста справив майстер- клас Дорошенко Н.П. «Квіти, квіти…Ви умієте душу зігріти». Учителів навчали працювати з папером та виготовляти квіти.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 367 | Додав: Zerges | Рейтинг: 1.0/1