Четверг, 25.04.2024, 12:15

«  Февраль 2020  »

Головна » 2020 » Февраль » 29 » Події тижня
Події тижня

24.02.2020 відбулася педагогічна рада присвячена темі «Формування, становлення та реалізація профільних інтересів учнів як необхідний процес на шляху до самореалізації та успіху» на якому розглянули питання переваг та недоліків профілізації старшої школи.

25 лютого в шкільній бібліотеці відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2020» вітаємо переможців: Бегмат Марія (6-Ф клас), Мартиненко Владислав (7-Е клас).

25.02.2020 відбулося засідання атестаційної комісії на якому педагоги гімназії презентували свій педагогічний досвід.

27.02.2020 в 4-Б класі відбулося свято «Родина як зірка єдина». Відбулося справжнє свято. Дітки гарно виступали і серця всім звеселяли. Бажали щастя і добра та душевного тепла!

У 5-Ф класі відбулася година спілкування «Чесноти бувають різні».  Разом з психологом Русланою Іванівною діти говорили про дружбу, якості справжніх друзів, ознайомилися з кодексами дружби, розробленими вітчизняними та європейськими психологами й соціологами. Працюючи в групах, шукали відповідь на питання: що важливо для дружби? Створили портрет ідеального друга. Зустріч була цікавою, пізнавальною та корисною.

Для учнів 9-Ф класу психолог школи Васюта Р.І. провела профорієнтаційний тест для визначення професійних нахилів дітей. Діти мали змогу, за допомогою професіонала визначити, які професії та профільне навчання їм підходить.

Вибір професії дуже важливий, адже він визначає майбутнє. Учні 8-Е класу на чолі з класоводом Маником Сергієм Сергійовичем розбирали даний вибір, та намагалися визначити, яка професія найбільше підходить кожному.

В 8-І класі відбулася година спілкування «Стоп буліг» на якому учні дізналися види булінгу, типові ознаки булінгу, куди звертатися внаслідок булінгу, адміністративна відповідальність за булінг.

6-Е на виховній годині говорили про святкування Масляної в Україні та необхідність вітамінізації в період загострення  ГРВІ.

Для учнів 10-11-х класів в рамках профорієнтаційної роботи була організована зустріч з викладачами Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка з факультету української мови та журналістики.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 388 | Додав: Елена | Рейтинг: 0.0/0