Суббота, 20.04.2024, 12:17

«  Январь 2019  »

Головна » 2019 » Январь » 10 » Події дня
Події дня

Учні з радістю, в любу погоду, за будь-яких обставин поспішають до гімназії.

Для учнів 2-Б класу була проведена розважальна програма КВН «В гостях у казки». Героями програми стали команди хлопців та дівчат, які визначали, хто все ж таки більш пунктуальний, ерудований та цілеспрямований. На шляху до перемоги у кожної команди були конкурси та фінальне завдання. Діти в цікавій формі відповідали на поставлені питання, відгадували персонажів літературних творів, грали в гру «Крокодил», інсценізували уривки казок та давали поради казковим героям. Батьки дружно вболівали за команди.

Сьогодні учні 3-х та 4-х класів, зібралися в майстерні «Зимонька-зима». Явтушенко Т.В. запропонувала своїм вихованцям виготовити символ 2019 року рожеве поросятко, та чарівну подарункову коробочку для друга, а також діти грали в різні ігри та відгадували загадки.

Учні  10-Е класу прийняли участь у пізнавально-розважальній програмі «Ділимося рецептами приготування вареників». Діти зуміли відтворити традицію Щедрого вечора. Перед канікулами вихованці отримали завдання знайти нові нетрадиційні рецепти приготування вареників. Дівчата шукали їх в Інтернеті, в кулінарних книгах, запитували в рідних. Та й наварили вареників з сиром, з картоплею, з капустою та з м’ясом, причому кожен вид вареників мав свій особливий рецепт тіста. Хлопці підготували цікавий фільм «Варенички, мої варенички» про традиції на Полтавщині. Всі були задоволені й ділилися враженнями від зимових канікул.

Устінова І.О. разом з вихованцями плідно готується до обласного етапу олімпіади з економіки та обласного етапу конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН.

В великовому спортивному залі гімназії проводяться тренування шкільної команди з волейболу.

Учні 7-8 класів грали у інтелектульно-розважальну гру «Поле чудес». Три неймовірно цікавих тури на новорічні теми! Перемогу здобула Олефір Анна, яка згодом зіграла в супер-гру. Всі учасники нагороджені солодкими призами та гарним настроєм.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 380 | Додав: Zerges | Рейтинг: 0.0/0