Четверг, 18.04.2024, 05:18

Головна » 2018 » Январь » 17 » Калейдоскоп зимових канікул
Калейдоскоп зимових канікул
17 січня 2018 р.
Здається, що зима на повну силу вступила в свої права. Морозне повітря та колючий вітер підганяє перехожих, білий сніг падає без зупинку – все це сприяє тому, щоб як найдовше поніжитися у теплому ліжку, або споглядати зимову погоду за вікном. Все це так, але тільки не для наших гімназистів. Вони з радістю, в любу погоду, за будь – яких обставин поспішають до гімназії. Сьогодні учні 3-х та 4-х класів, зібралися на засідання гуртка «Пізнайко». Керівник гуртка Хамідула В.М. запропонувала своїм вихованцям розпочати заняття веселою, рухливою розминкою, яка допоможе гуртківцям плідно попрацювати.

17.01.2018р. Манник С.С. для учнів 5-7 класів провів спортивну вікторину «Олімпійський вогонь». Під час вікторини діти показали свої знання про Олімпійський рух. Діти мали змогу прийняти участь в міні Олімпійських іграх за, що були нагороджені кубком. Найбільше дітям сподобалась дитяча гра «Хто на чому?» та «Кому що потрібно?»

Кожна нація, кожен народ має свої звичаї, освячені віками. Тільки вивчаючи та знаючи ці традиції ми зможемо передавати культурну спадщину свого народу, набуту віками, нащадкам. Це можна зробити засобами кінематографії. В цьому переконала учнів 8-х та 9-х класів вчитель зарубіжної літератури Черкаська Л.В. презентацією «Українські народні традиції в художніх фільмах». Усім присутнім дуже сподобався цей захід, адже він дійсно пробуджує почуття гордості за рідну країну.

Систематично готуються до ДПА і учні 9-х класів. Так сьогодні відбулося заняття з української мови, яке провела вчитель української мови і літератури Жовта Н.О.

Що для нас означає слово «скарб»?... Для більшості – це матеріальні блага. Та не треба забувати, що справжнім скарбом можуть бути і такі цінності, як здоров’я, доброта, любов, милосердя, мудрість та знання. Так учні 9-І та 10-І класів взяли участь у захоплюючому квесті «У пошуках скарбів», що відбувся у Комунальному закладі Полтавська гімназія №32 17 січня 2018 року. Виконуючи різноманітні завдання квесту команди відшукували свої скарби: вміння логічно та креативно мислити, взаємодіяти між собою, швидко приймати рішення. В ході виконаних завдань квесту учні дізналися багато цікавого з історії України та країн Європи, розв’язували логічні задачі, проявляли кмітливість та акторські здібності. Кожна команда знайшла свій скарб – нові знання та позитивні емоції.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 378 | Додав: Zerges | Рейтинг: 0.0/0