Четверг, 25.04.2024, 08:58

Головна » 2018 » Январь » 12 » Калейдоскоп подій
Калейдоскоп подій

12 січня 2018 року

Учні 8-9-х класів прийняли участь у пізнавально-розважальній театралізованій програмі «Ой, варенички в сметані…». Діти зуміли відтворити традицію Щедрого вечора. Пісні, щедрівки, загадки створювали святковий настрій. Дівчата ділилися рецептами приготування куті, вареників, а хлопці з задоволенням куштували смаколики.

Для учнів 3-х класів виховний захід, присвячений традиціям та звичаям святкування Старого нового року, підготувала вчитель Шамрай Н.І. Під час заходу діти вивчали, співали щедрівки та отримали солодкі подарунки.

Для учнів 5-7-х класів була проведена розважальна програма «Хто перший». Героями програми стали команди хлопців та дівчат, які визначали, хто ж все таки більш пунктуальний, ерудований та цілеспрямований. На шляху до перемоги у кожної команди було 4 конкурси та фінальне завдання. Діти в цікавій формі відповідали на поставлені питання, відгадували персонажів літературних творів, грали в гру «Крокодил». Підбивши підсумки журі присудило перемогу команді дівчат.

Напередодні свята Маланки та Василя учні 1-х та 5-х класів згадали Новорічні українські традиції. Діти вивчили щедрівки, переглянули відеофільми про Щедрий вечір, дізналися про традиційні страви святкування Старого нового року. Зустріч пройшла весело та цікаво.

За тиждень після коляди - Щедрий вечір. Учні 4-х класів разом із учителем Костенко О.В. зібралися в тісному, дружньому колі знавців українських традицій. Діти вивчали та розповідали щедрівки, ділилися враженнями про святкові зустрічі. Найбільше сподобалося всім виконання щедрівок під супровід гітар. На завершення заходу всі пили чай із солодощами.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 474 | Додав: Zerges | Рейтинг: 0.0/0