Суббота, 20.04.2024, 14:32

«  Январь 2018  »

Головна » 2018 » Январь » 28 » Калейдоскоп класних годин
Калейдоскоп класних годин

Провідними сьогоднішніх виховних годин є актуальні теми, присвячені Дню Соборності України, 100-річчя бою під Крутами.

Педагоги гімназії продовжують прищеплювати своїм вихованцям навички безпечної поведінки у різних нестандартних ситуаціях, навички здорового способу життя та усвідомлення цінності власного життя. Так для учнів 9-х класів продовжуються зустрічі з представниками Всеукраїнського благодійного фонду «Краще життя». Сьогоднішня тема зустрічі стосується профілактики негативних проявів серед шкільної молоді, а саме наркоманії, алкоголізму, токсикоманії та тютюнопаління.

А учні 1-Б та 6-Е класів на виховних годинах зустрілися із провідним інспектором Полтавського МРУГУДСНС України в Полтавській області старшим лейтенантом Струцем Богданом Олеговичем. В ході зустрічі учні ще раз впевнилися, що вогонь може бути не тільки другом, а й ворогом, що вогонь – це стихія природи і з нею не треба жартувати.

Як правильно поводити себе з незнайомими предметами, в небезпечних ситуаціях, з незнайомими людьми та вміти себе захистити про це розповів учням 6-І та 8-М класів інспектор – вибухотехнік вибухотехнічного відділу головного управління національної поліції Полтавської області лейтенант поліції Касьяненко Богдан Анатолійович.

26.01.2018 року для учнів 5-х класів було проведено виховну годину присвячену Дню Соборності України. Класні керівники Касьян В.В. та Юрченко Н.П. для своїх дітей підготували презентацію, цікавий відеоматеріал «Акт злуки. Відтворення історичної правди». По завершенню показу учні виступили з доповідями про підписання Акту злуки УНР і ЗУНР і на завершення прийняли участь у вікторині. Знання, які п’ятикласники отримали під час проведення даного заходу, вони зможуть використати подальшому на уроках історії.

26.01.2018 року класні керівники 7-х класів провели виховну годину приурочену до Дня Соборності України. На виховній годині діти дізналися про свято котре відзначається кожного року 22 січня. Акт возз’єднання УНР та ЗУНР. Учні дізналися, що в цей день 1919 року здійснилася віковічна мрія, якою жили і за яку вмирали кращі сини України. Слесарюк С. та Панкіна А. продемонстрували підготовлену презентацію з теми. По завершення виховної години діти висловили свої думки.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 335 | Додав: Zerges | Рейтинг: 0.0/0