Суббота, 20.04.2024, 00:27

Головна » 2018 » Март » 27 » Калейдоскоп канікул
Калейдоскоп канікул

27 березня 2018 року

Класовод 2-А класу Явтушенко Т.В. запросила учнів 1-2-х класів на майстер-клас з паперопластики. Діти виготовляли Великоднє курчатко. Кожне пташеня вийшло схоже на свого творця.

Класовод 3-В класу та керівник гуртка «Пізнайко» Хамідула В.М. провела засідання, присвячене Дню космонавтики. Діти подивилися цікавий та пізнавальний фільм про дослідників космосу, познайомилися з тематичною літературою та поділилися своїми мріями.

Вчитель фізичного виховання Дендеберя Е.М. провів «Веселу естафету» для учнів 5-7-х класів, а їхні класні керівники стали лідерами команд вболівальників. В здоровому тілі не тільки здоровий дух, а й добрий настрій.

Учні 8-9-х класів взяли участь у літературній грі-вікторині «Творчі здобутки українських та зарубіжних письменників». Під час змагань школярі продемонстрували глибокі знання творчості літераторів, творчі здібності та ерудованість. Зустріч пройшла у доброзичливій, теплій атмосфері.

Учні 5-І класу провели творче змагання «Шедеври своїми руками». У змаганні взяли участь три команди. Кожна команда виготовила та презентувала поробки в різних техніках.

Сьогодні відбулося чергове засідання театрального гуртка під керівництвом учителя зарубіжної літератури Черкаської Л.В. Гуртківці переглядали фільм «Сватання на Гончарівці» та готувалися до розробки сценарію своєї майбутньої вистави.

Вчитель англійської мови Лукашук Н.О. провела консультаційне заняття з учнями 11-х класів по підготовці до ЗНО.

Темою сьогоднішнього заняття гуртка «Сокіл» була «Перша медична допомога при пораненнях. Накладання пов’язок».

Учасники вокального гуртка «Асоль», під керівництвом учителя музичного мистецтва Орєховою М.І., плідно готуються до конкурсу «З Україною в серці».

Категорія: Новини школи | Переглядів: 398 | Додав: Zerges | Рейтинг: 0.0/0